Через жахливі умови тільки 9 з 133 солотвинських родин переселенців мешкає у Тереблянському кварталі

Як пише газета "Фест", ще восени минулого року мали відкрити хвалений Тереблянський житловий квартал, а 133 солотвінських сімей, переселених із небезпеченої техногенної зони рудника, повинні були отримати ключі від нових осель із усіма зручностями.

- Але це блеф - цитує газета тячівського правозахисника Василя Дем'яна. - В одноповерхових будинках донині віє холодом, пусткою. В необлаштовані оселі люди не бажають переселятися. Насамперед тому, що в кранах вода з різким сірководневим душком непридатна для споживання. До того, як обласні та районні чиновники не поспішають поставити житло на баланс. Узаконити таким чином наболілі проблеми.

Серйозна проблема в Тереблі і з працевлаштуванням: роботи й заробітків катма. Новий дитсадок не функціонує, у школі навчається всього двійко солотвинських дітлахів.

Не облаштовані також фізичний, хімічний спеціалізовані навчальні кабінети й класи. Інтерактивна дошка не оснащена і не функціонує. Отож у славнозвісному Тереблянському кварталі нині мешкає всього лише 9 солотвинських сімей. Через незадовільні побутові умови мешканці Солотвина навідріз відмовилися переселятися у Тереблянський район.

Ексклюзивний розлогий матеріал про складне життя у Тереблянському кварталі читайте за посиланням Дев’ять солотвинських сімей живуть у Тереблі без ордерів, питної води і роботи (ФОТО)

Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • 1587 - 09.06.2014 10:31:21 - 95.134.198.*** відповісти

    Ну раз там "жахливі умови", то пусть откажуться от квартир. Куча молодежи переедет жить в эти умови. Можно молодежи продавать эти квартиры в кредит. А воду 100+ семей сделают сами. И на работу поедут ОТТУДА. Может все дело в том что кто-то очень хитрожопый? Квартиру дали бесплатно. Пусть себе стоит эта квартирка. итак на шару. Чем все время недовольны эти переселенцы??? <br>Морду воротят. Не так им. Работу подавай. И думаю не абы какую. И зарплату они хотят "достойную". И еще много чего хотят. Только вот вопрос "Им кто-то должен?". НЕТ. Не нравиться - давайдасвиданья.<br>Раздайте квартиры молодежи и все дела. Куча молодых семей снимают жилье за 1000+ грн. И они рады будут перехаь в эти жахливые условия. В конце-концов разадть квартиры пострадавшим из донецкой и луганской области. Сколько можно слушать нытье. Дают квартиры даром. Не хочеь - не бери. И еще запретить продажу квартир на ближайшие 20 лет. И запретить аренду. И еще если там человек не живет более полугода - забрать.

Коментувати новину Cancel reply