Ікони Свято-Георгіївського монастиря зцілюють від недуг

Для того, аби помолитсь, набратись духовних сил та Божої благодаті, до Свято-Георгіївського чоловічого монастиря  вірники приїздять не лише з інших районів Закарпаття, а і з інших областей та навіть  з-за кордону, – розподіає ігумен Варлаам. Одна з тутешніх святинь – ікона великомученика Георгія Побідоносця з часточками його мощей  знаходиться в одному з найбільших храмів монастиря на честь Марії Магдалени. Ще тут зберігається чудотворна плащаниця Христа,  яку подарувала вірниця з Дубового. Про ще одну  ікону, яку привезли з Греції,   вже розповідають легенди. 

Цілющу  силу має і вода в криниці, яку колись викопали монахи. Сюди ченці щодня приходили молитися, і вода набула чудодійних властивостей, згодом тут поставили невелику капличку, а на стінах з’явились ікони. Їх сюжети розповідають про  християнські обряди, в яких вода відіграє важливу  роль. Нині це місце паломництва: до цілющого джерела приїжджають звідусіль.  Воду в колодязі освячують раз на тиждень, а от богослужіння в монастирі проводять щодня зранку та ввечері. 

Першим монахом святої обителі став місцевий житель, 75- річний Авраам Штефура, який і вирішив побудувати на цій горі Свято-Георгіївську церкву. Уже  через чотири роки,  в 1997-му,  тут відкрили чоловічий монастир. Нині на його території п’ять  храмів, оздоблювальні роботи в яких тривають і досі. Благотворно діє тут  і сама природа. З вікон  духовної обителі відкривається чудовий краєвид.  Звідси видно і тячівські села, і карпатські вершини.  Кожен куточок Закарпаття, куди досягають церковні дзвони, кажуть монахи,  наповнюється вірою, спокоєм, любов’ю та Божою благодаттю.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply