На Тячівщині лише 3 з 11 ДВК облаштовані належним чином (ФОТО)

У середу, 14 травня, голова Тячівської районної ради Михайло Данилюк разом з головою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 73 Іваном Келеменом здійснили робочу поїздку по населеним пунктам району, в рамках якої перевірили стан облаштованості приміщень дільничних виборчих комісій.

Так, зокрема, вони оглянули виборчі дільниці у Тересві (2), Бедевлі (2), Біловарці (1), Вільхівцях (1), Добрянському (1), Кривому (1), Нересниці (1) та Тернові (2).

Як виявилось, з 11-ти відвіданих приміщень ДВК на належному рівні укомплектовані тільки 3-и, а саме: у Кривому, Добрянському та Біловарцях. До стану їх облаштування у перевіряючих не  виникло жодних зауважень. Більше того, голова районної ради відмітив належну співпрацю керівного складу ДВК з головами сільських рад, що зокрема і дозволило забезпечити дільниці всім необхідним для ефективної роботи комісії та підготовки до виборів.

Щодо інших 8-ми дільниць, то ми вимушені констатувати їх недостатню укомплектованість і відповідно неготовність до виборів. Серед матеріальних цінностей, які найчастіше виявлялись відсутніми на виборчих дільницях, -  сейф, комп’ютер, телефонний апарат, медична аптечка. Траплялись і такі, де відсутні навіть столи та Державний Прапор України. Наприклад, на виборчій дільниці 210494, що знаходиться у селі Бедевля, взагалі відсутні телефонний апарат, факс, комп’ютер, прапор, освітлення, медична аптечка.  Все це унеможливлює якісну роботу членів ДВК.

Занепокоєння викликає погана співпраця в окремих населених пунктах керівництва органів місцевого самоврядування з дільничними виборчими комісіями. Зокрема це стосується Нересницької, Вільховецької,  Бедевлянської сільських та Тересвянської селищної ради, керівники яких, за словами членів ДВК, дещо зволікають у питанні матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, що передбачено  постановою ЦВК від 4 березня 2014 року №31, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ужик - 16.05.2014 15:47:20 - 46.203.121.*** відповісти

    На "палац" голів, які бойкотують, умисне зривають вибори, не надаючи належні умови для комісій ДВК.

Коментувати новину Cancel reply