Через службову недбалість посадовців Виноградівської РДА державі завдано понад 100 тис. грн. збитків

Прокуратура провела перевірку в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації, щодо дотримання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» за 2014 рік.

В ході її проведення встановлено, що за результатами відкритих торгів на закупівлю м’яса свійської птиці, переможною визнано пропозицію підприємця, яка не була найбільш економічно вигідною з пропозицій конкурсних торгів (з тих, строк дії яких ще не минув). Через такі дії службовців державі завдано збитків в розмірі 104 тис. грн.
 
Досудове розслідування даного кримінального провадження доручено Виноградівському РВ УМВС, хід якого перебуває на контролі в прокуратурі, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
 
Довідка: ч. 1 ст. 367 КК України, передбачає відповідальність за скоєння даного правопорушення, у вигляді штрафу від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • пахне корупцією - 15.05.2014 16:23:03 - 37.53.205.*** відповісти

    На мій погляд прокуратура повинна надати правову оцінку наведеному діянню як зловживання, а не - недбальство.

  • інтереси держави - 15.05.2014 16:18:43 - 37.53.205.*** відповісти

    Чому ні слова про вживані прокуратурою заходи по відшкодуванню шкоди за рахунок винного...

Коментувати новину Cancel reply