У Дубовому вшанували ветеранів (ФОТО)

Вже традиційно дійство відбувалось біля Обеліску Слави у центральному парку. Тут зібрались ветерани, вдови героїв-визволителів, місцева інтелігенція та кілька десятків небайдужих сельчан.

Перед початком урочистого заходу представники селищної ради, територіального центру та навчальних закладів селища поклали квіти й вінки до Обеліску Слави.

Затим селищний голова Василь Носа запросив громадськість вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про тих, хто загинув під час майданівських боїв та у протистояннях на південно-східній території України. Адже нинішня ситуація у країні нікого не залишає байдужою, а смерті сотень українців – це скорбота для всього народу.

Урочисто прозвучав Гімн України. Розпочав святковий мітинг селищний голова Василь Носа. У своєму виступі він закликав нинішнє покоління не забувати про тих, хто відстояв свободу у далекому 1945 році. Також висловив сподівання, що на території країни вже ніколи не буде війни, а конфлікти у державі будуть вирішені мирним шляхом. Від імені громади подякував ветеранам за перемогу над фашизмом. І вручив учасникам бойових дій М.Ф.Цубері, Ю.І.Цубері та О.Д.Ухалю та 23 вдовам грошові подарунки, спонсорами яких стали підприємці селища. 

Перед присутніми виступили також головний лікар Дубівської РЛ №2 М.В.Бігунець, директор ЗМТ В.В.Горобець та вихователь ДНЗ №2 Н.І.Цубера.

Відтак хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів-визволителів, які загинули у роки Другої світової війни. А священнослужителі – отець Іоан (Барна), отець Володимир (Барна) та отець Георгій (Дудаш) –відслужили молебень за покійними.

На цей раз свято відбулось без концертної програми. Як зазначив селищний голова, у цілях безпеки та задля унеможливлення проявів провокацій музичні виступи представників культури та школярів були скасовані. Натомість під час мітингу звучали аудіозаписи пісень на воєнну тематику українською мовою. 

Завершилось дійство святковим обідом, який для ветеранів організувала місцева влада.

Лідія Білак
Фото Михайла Носи

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply