День Перемоги у Тячеві відзначили покладанням квітів та панахидою (ФОТО)

Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, цьогорічні урочистості з нагоди Дня Перемоги, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, з метою унеможливлення провокацій та сутичок, були зведені до мінімуму.

З нагоди відзначення Дня Перемоги у Тячеві відбулося  покладання вінків до погруддя Герою Радянського Союзу Степану Вайді та воїнам - визволителям у міському парку. 

В урочистому заході взяли участь: голова Тячівської райдержадміністрації Петро Голубка та голова районної ради Михайло Данилюк, міський голова Іван Ковач, а також керівники силових, правоохоронних органів, представники бюджетних та громадських організацій.

В колоні, переборюючи втому, ще мужньо крокували учасники бойових дій – Лідія Гайналій, Петро Селіванов та Михайло Юркін. Серед учасників тих буремних подій живим ще у Тячеві є Йосип Межанюк, який через поганий стан здоров’я, вже давно не відвідує подібні заходи.  

Заупокійну молебень за всіма загиблими у роки Другої Світової війни біля пам’ятника воїнам - визволителям у міському парку відслужили  настоятель Свято-Успенського собору протоієрей  Михаїл  Бонка та  священнослужитель Свято-Покровської церкви Василій Челленяк.  Затим для ветеранів та вдів було організовано традиційний святковий обід, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply