Держфінінспекція Закарпаття усунула фінансових порушень на 7,7 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області у січні-квітні 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7,7 млн грн.

Зокрема, відшкодовано і поновлено незаконних витрат і недостач на суму 4,3 млн грн., а до бюджетів та на рахунки бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло понад 3,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 47 управлінських рішень.

До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 40 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами і призупинення бюджетних асигнувань.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 25 досудових розслідувань. До суду пред'явлено 12 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів на суму 2,8 млн грн.

За допущені порушення 209 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 60 – до дисциплінарної і матеріальної, а 4 осіб звільнено із займаних посад, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply