Викладач Дубівської ДШМ організувала для вихованців пленер на горі Апецькій (ФОТО)

Як розповіла ініціатор цього незвичайного мистецького походу, викладач образотворчого мистецтва Дубівської ДШМ Надія Черевко, у сходженні на гору Апецьку (1512 м) взяли участь учні 3 та 4 класів – Марина Декет, Василь Леспух, Василь Дикун, Аліна та Каріна Жарікови, Неля Куцин та наймолодші – Марія Декет, Богдана Павлюк, Богдана Кушнір, Ірина Декет.

– Піднімалися пішки більше чотирьох годин. З долини  Дубового до вершини гори подолали 8 км. Добре, що день  видався сонячний, і Бог благословив нашу дорогу. Це ми зрозуміли тоді, коли три грози оминули наш маршрут. На вершині Апецької ми зробили лише начерки, бо дув сильний вітер, а над головами повисли грозові хмари. Я хвилювалась за дітей. Та вони у мене не тільки талановиті, але й відважні. Малювали у долині і під вершиною. Загалом, діти були в захваті, бо дехто на вершині був вперше. Відчувати себе між небом і землею – це надзвичайно. Особливо відзначились хлопці, які в дорозі допомагали дівчатам, несли їх речі, а ще й піднімали дух, – Василь Леспкх та Василь  Дикун. 

Учасники пленеру вирішили, що невдовзі знову піднімуться на Апецьку:
– Такі походи залишають незабутні враження від споглядання, а особливо для творчих дітей. Особливо дякую батькам вихованців, які теж неабияк хвилювались, – каже пані Надія. 

 Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply