На Тячівщині вшанували героїв-чорнобильців (ФОТО)

Вчора, 30 квітня, на Тячівщині відбулась урочиста зустріч, в рамках якої керівники району вклонились мужності та високому професіоналізму героїв-чорнобильців.

На сьогоднішній день на території Тячівського району проживають 153 учасники Чорнобильської трагедії, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків аварії. 

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Петро Голубка, голова районної ради Михайло Данилюк, перший заступник голови державної адміністрації Василь Каганець, начальник райвідділу міліції Павло Басараба, керівник апарату райдержадміністрації Дмитро Онуфрій, начальник відділу культури державної адміністрації Василь Гудак та голова  Тячівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Микола Ковальчук. 

Звертаючись до чорнобильців Тячівщини, Петро Голубка висловив глибоку вдячність, шану та повагу мужнім героям, які взяли участь у боротьбі з радіацією та жертвуючи власним життям і здоров’ям врятували нас від масштабної техногенної катастрофи. Відтак очільник району побажав усім присутнім міцного здоров'я, щастя, миру, сили та натхнення у всіх своїх починаннях. Після чого присутні вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації атомної стихії хвилиною мовчання. 

В рамках зустрічі Петро Петрович вручив грамоти за мужність, самовідданість та професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Миколі Панченку, Наталії Ребар, Василю Боржов та Валентинові Алечку.  

Окрім того, з вітальним словом виступили також Павло Басараба та Михайло Данилюк. Голова районної ради наголосив, що Тячівщина достойно представила своїх жителів для ліквідації ядерної катастрофи, після чого вручив грамоти Івану Раку, Василю Кулію, Валерію Тимофеєву та Миколі Магулі.   

В свою чергу голова  Тячівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Микола Ковальчук від імені чорнобильців подякував керівництву району за постійну увагу та підтримку, а також побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів у роботі та всіх земних благ.  

По завершенню офіційної частини героїв-чорнобильців Тячівщини пригостили смачним обідом, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply