До Тячева з'їхалися понад 100 юних тенісистів, аби визначити найкращих (ФОТО)

Вже понад 30 років у місті проходить «Відкрита весняна першість Тячівської ДЮСШ» серед юнаків і дівчат до 10, 12 і 16 років.

Змагання офіційно відкрили у п’ятницю 25 квітня за участі спортсменів та керівництва міста.

У свій час, на змагання збирались діти з усього Радянського Союзу, на цьогоріч за першість позмагаються близько 100 юних тенісистів зі Львова, Чернівців, Ужгорода, Мукачева, Новояворівська, Кам’янець-Подільського, Коломиї, Виноградова та інших міст України.

 1 Vseukr turnir tenis 20 В урочистому відкритті турніру взяли участь Тячівський міський голова Іван Ковач, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту державної адміністрації Василь Герчак, директор Тячівської ДЮСШ Василь Варга, тренер відділення тенісу, майстер спорту Габріела Белені, інші. Вони  звернулись до всіх присутніх з вітальними словами, висловили надію, що ці корти дадуть учасникам старт у великий спорт та побажали їм успіхів у грі.

- Радий, що такий чудовий турнір, який відноситься до категорії всеукраїнських, відбувається щорічно у Тячеві. Він є спортивним надбання всієї Тячівщини, тому я завдячую людям, які приклали чимало зусиль, щоб молодь нашої держави вкотре зібралась у нашому невеличкому містечку, - зауважив Іван Ковач, відтак продовжив, - Дивлячись на вас, шановні учасники, я впевнений, що країна буде жити, якщо в нас є такі прекрасні діти, вірю, що ви є майбутнє не лише тенісу, а й усієї країни.

В рамках офіційної частини до присутніх також звернулась головний суддя турніру Наталія Вілігорська:

 - Ми з року в рік приїжджаємо в це прекрасне місто, де захоплюємось природою, людьми, цією базою, яка з кожним разом вдосконалюється. Такої кількості дітей на цьому турнірі я не пам’ятаю вже впродовж кількох років, тому ви, дорогі організатори, бачите, що ваші старання не проходять марно, ми хочемо до вас приїжджати, брати участь у змаганнях та вдосконалювати свою майстерність, - зауважила вона. - Звертаючись до учасників хочу побажати старшим - в жорстокій боротьбі хай переможе найкращий, а маленьким, які роблять тільки перші кроки на цих кортах – в добрий спортивний тенісний шлях. І, можливо, ваші імена ми почуємо коли ви будете захищати честь нашої батьківщини на міжнародній арені.  

Після урочистого параду учасники продовжили змагання, які триватимуть до неділі 27 квітня, коли і будуть визначені та нагороджені переможці і призери змагань.

За матеріалами Тячівської РДА


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply