Нардеп Петьовка просить Азарова виділити 300 тисяч на берегові укріплення поблизу Красної

Як повідомляє помічник народного депутата Марія Думнич, Василь Петьовка звернувся до Прем’єр-міністра Миколи Азарова з депутатським запитом стосовно виділення бюджетних коштів Закарпатській області для будівництва захисних гідротехнічних споруд на річці Красношурка в селі Красна Тячівського району. Причиною його появи стало те, що до нардепа звернулися виборці з села Красна з проханням допомогти вирішити це питання.

Заявники зазначають, що під час будівництва приватним підприємством «Укрелектробуд» малої гідроелектростанції в селі Красна передбачалося виконання руслорегулювальних та берегоукріплювальних робіт на р.Красношурка. Мала ГЕС у селі Красна прийнята в експлуатацію 25 січня 2011 року, однак будівництво захисних гідротехнічних споруд і досі не завершене через відсутність коштів. Для завершення будівництва захисної дамби необхідно 300 тисяч гривень. Власник ГЕС свої обіцянки перед громадою села щодо будівництва дамби  виконувати відмовляється, мотивуючи своє рішення тим, що в повному обсязі місцевому бюджету села всі належні платежі.

При цьому під постійною загрозою знесення гірським потоком перебуває кілька десятків дворогосподарств та дорога, що з’єднує райцентр з віддаленими гірськими селами краю.

Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply