Прокурор Закарпаття особисто зайнявся бандитськими розбірками на Тячівщині

Як повідомляє прес-служба відомства, Олег Сидорчук особисто контролюватиме хід розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних днями у Солотвині, що в Тячівському районі.

Прокурор Закарпатя висловив занепокоєння ростом розбійних нападів та вбивств у районі, і 22 квітня особисто виїхав на Тячівщину та зібрав термінову оперативну нараду керівників правоохоронних органів, на якій заслухав  стан розслідування кримінальних проваджень та дав конкретні вказівки.

Нагадаємо, що вчора вночі на одній з АЗС селища Солотвина впритул розстріляли пасажира автівки. Як свідчать джерела Tyachiv.com.ua, це є продовженням кримінальних розбірок в районі з переділу сфер впливу, які почалися ще восени.

Більше на цю тему читайте в матеріалах:

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Обурена нахабністю Меренич - 23.04.2014 22:40:22 - 37.229.68.*** відповісти

    Ще б занявся перевіркою кадрів обласної прокуратури...там на всю прокуратуру є неврівноважена особа, що матюкається, не має жодної поваги до людей, вирішує питання-вказівки зверху методом погроз по телефону. Це Меренич Мирослава Іванівна,котру використовують для власних амбітних цілей Панова,Петруня,всі,хто звик давати команду "фас",а вона й рада старатися,аби хоч десь виплеснути своє дикунське нутро

Коментувати новину Cancel reply