Сміттєпереробного заводу в Буштині не буде

«Наразі ми прийняли рішення відмінити розпорядження Михайла Івановича Шелевера (попереднього голови Тячівської РДА) про виділення землі під будівництво сміттєпереробного заводу у Буштині».

Про це в своєму інтерв’ю розказав голова Тячівської РДА Іван Бринзяник«Буквально упродовж двох тижнів це питання буде знято. Наразі шукаємо підстави, як це зробити – через прокуратуру або якось інакше, бо самі ми це зробити не можемо».

Наразі прийнято рішення про інвестиційний проект, згідно якого планується збудувати завод, де сортуватимуть сміття і вивозитимуть його до Румунії.

Не вирішеним залишається питання вивозу сміття з Тереблі, Вонігова, Новобарова та Буштина, так як сільські ради на своїх сесіях не дали дозвіл на збирання сміття у даних населених пунктах.


Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Просто так! - 13.07.2019 22:47:45 - 185.14.233.*** відповісти

    Молодці, правильно, такі заводи мають будувати не в населених пунктах, народ і без цього массово вимирає на різні захворювання.

  • Чунга Чанг (китайиць) - 08.12.2015 12:42:53 - 31.41.90.*** відповісти

    як же так? А Цірик обіцяв утопити в крови Буштино за сись завод. Майже му файный откат предлагали. Ни зрослося у пацана. Пацан йшов до успіху, но ни зрослося.

Коментувати новину Cancel reply