На святкування річниці Тячівського соціального центру "Парасолька" завітали гості зі Швейцарії

Цьогоріч свій День народження «Парасолька» відзначала по-особливому: святкування відбувалося у поєднанні з освоєнням вихованцями Центру нових навичок та вмінь.

Відтак, до соціального Центру «Парасолька» в місті Тячів навідалися волонтери зі Швейцарії – Генні Графф та Аннеліз Цбінден. Даний візит швейцарців – це запланований захід який, насамперед, передбачав май­стер-класи для підопічних Центру та обмін досвідом працівників.
 
Майстер-класи від швейцарців проходили неабияк цікаво: вихованців закладу поділили на групи і вивчали світогляд кожного індивідуально, через різні конкурси та заняття визначали їх вподобання, потреби, мрії.
 
Крім того, вихованці «Парасольки» записували та висловлювали свої реальні мрії, серед яких – відвідати салон краси, навчитися кататись на велосипеді, самостійно ходити у місто, вміти готувати тощо.
 
Як вже відомо, окрім психологічних вправ і тестів, парасольківці вчились нової майстерності малювання фарбами.

- Подібні методи роботи ми ще не використовували, вони для нас нові, - відмітила завідувачка соціального Центру Оксана Лукач, - Такі майстер-класи пішли на користь нашим підопічним, принесли у будні дні різнобарв’я та масу позитивних емоцій.
 
Ось так, після чотириденної напруженої праці «Парасолька» в родинному колі відзначила свій день народження. Після музичних привітань на всіх чекала святкова вечеря, а для вихованців - ще й святкова дискотека. Також відбувся підсумковий звіт роботи за тиждень та виставка художніх робіт, виготовлених під час майcтер-класів.

 Газета «Тячів»

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply