80 річна мати 9 дітей з Тячівщини не може отримати звання мати-героїня (ВІДЕО)

Жінка, яка народила та виховала 5 хлопців та 4 двівчат не може добитись, аби держава її відзначила.

Її донька вже 2 роки звертаєтсья  то до районної, то до обласної адміністарації, навіть написала листа до Президента, та поки результату ніякого.

Діти  для батьків -  завжди радість, каже пані Ганна. Саме тому і вирішила з чоловіком створити багатодітну родину. Хоч було і важко,  та турботою і увагою дітей не обділяли. Батьки не могли натішитись, усі діти добре вчились, усі отримали освіту. Хлопці відслужили в армії, один навіть воював в Афганістані. Потім створили власні родини та розлетілись з батьківського гнізда. Згодом помер чоловік пані Ганни, залишилась з мамою одна з доньок. Подати документи на звання  мати-героїня вирішили два роки тому. Як-ніяк, а грошова допомога, яку мала б виділити держава, не завадить.

Та як виявилось, нещасний випадок, який трапився з однією з доньок, став причиною, з якої почесне звання вирішили не давати. Документи майже півроку пролежали в Тячівській адміністрації. Згодом їх передали в область, де вони пролежали ще стільки ж. Однак якогось рішення щодо присвоєння жінці почесного звання чи відмові так і не ухвалили. Донька багатодітної матері не розуміє, як це чиновники самі не знають, як читати власні закони, однак листа до Президента все ж вирішила написати та водночас проконсультуватись з юристом. Відповідь отримала наступну:

Згідно з п.9 Положення про почесні звання України, почесне звання «Мати-Героїня» присвоюється жінкам, які народили та  виховали до 8- річного віку 5-ть і більше дітей, у тому числі, дітей всиновлених. Жодних обмежень, які б заважали присвоїти звання «Мати-героїня» матері, яка виховала 9 дітей до 8-річного віку (навіть у ситуації, коли 1 з 9 дітей у віці 42 роки померла від отруєння алкоголем) не існує. Тобто, на мою думку, ви маєте право  претендувати на таке звання. Інше  питання, чи захоче місцева рада ініціювати надання такого статусу.

Отож, нині жінка чекає на відповідь Президента та сподівається, що її маму все ж відзначать, і вона ще встигне використати отримані кошти. М-Студіо


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply