Працівники Чумалівської амбулаторії чекають від нової медичної реформи покращення умов праці та збільшення заробітної плати (ФОТО)

І головний лікар, і працівники Чумалівського амбулаторії переконані: без проведення реформування галузі не буде покращення її стану.

Справа не лише у медичному обслуговуванні населення, мова йде також про соціальний захист їх - людей в білих халатах. Адже з проведенням реформ вони очікують на покращення умов праці та збільшення заробітної плати. Як це і є насправді у цивілізованих європейських державах. 
    
- Таким чином, відбувається підготовка до страхової медицини, яка являється найбільш ефективною в системі охорони здоров’я населення багатьох країн, - каже головний лікар Іван Васильович. – Результати правильно проведеної реформи насамперед відчують хворі, які матимуть пряме забезпечення у лікуванні. Також відбуватиметься удосконалення фахової підготовки медичного працівника.
 
На сьогодні Чумалівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини надає медичні послуги населенню відповідно до нормативних положень МОЗ. У 1996 році тут було зроблено капітальний ремонт і  придбано потрібні офісні меблі та медичне обладнання. З необхідного ще треба закупити ФЕКу, гемоглобінометр, стоматустановку тощо. Тоді б з’явилася можливість прямо на місці зробити необхідні обстеження, що б полегшило роботу лікаря щодо встановлення діагнозу та призначенні лікування пацієнта. У закладі діє денний стаціонар на 4 ліжка, пункт швидкої допомоги, кабінети – стоматологічний, процедурний, акушерський і лабораторія.Загалом, за словами головного лікаря Івана Корнути, показники на дільниці прогнозовані, єдиний мінус – зменшення приросту населення. Пояснюється це імміграційними процесами місцевих мешканців, які на сьогодні в основному працюють і проживають за кордоном. У цьому році мали спалах захворювання на гепатит С, тож всіма силами ліквідовували його прояви. А відтак медичні працівники посилено проводять профілактичну роботу та обстеження з метою раннього вияву патологій особливо серед дітей дошкільного та шкільного віку.

При реорганізації АЗПСМ та передачі її в оперативне управління Тячівському ЦПМСД відбудеться певне перепрофілювання, метою якого є покращення медичного обслуговування населення.
 
 Любов Немеш
 Тячівська РДА

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply