Жителів Солотвина виселяють проти волі (ВІДЕО)

Через небезпеку зсувів, солотвинців, які живуть уже десятки років у своєму селищі, хочуть переселити у новий житловий комплекс в сусідньому селі Теребля, що за 60 кілометрів від їхнього дому. Людей планують переселити без їхньої згоди в будівлю, де немає ні питної води, ні належного опалення.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу М-Студіо.

Їх не питали, а житловий комплекс для них побудували. Солотвинці вже роками живуть у потенційно небезпечній зоні, і ніколи не мали проблем із будинками. Люди не розуміють, у кого взагалі виникла ідея будувати окреме містечко у Тереблі, якщо ніхто з них навіть не звертався зі скаргами про надзвичайну ситуацію. Ще більше жителів дивує те, що якраз їх оселі по вулиці Робітничій знаходяться від солерудника дуже далеко, порівняно з будинками, які знаходяться прямо біля шахтових проваль.

Жити за 60 кілометрів від свого рідного селища, де немає ні каналізації, ні водопроводу, ні окремих навчальних закладів і церков для румунів, українців, росіян і угорців люди категорично відмовляються. Кажуть, компенсувати те, що вони мають у Солотвині, їм точно не зможуть.

Хоча чиновники на чолі із заступником голови Закарпатської ОДА Ігорем Свищо на останній нараді і обіцяли солотвинцям, що їх будинки навіть після переселення у Тереблю залишаться за ними, закон цього аж ніяк не передбачає. Тому люди звернулися з відкритим листом до Президента України, аби Гарант Конституції спростував або підтвердив цю інформацію. Чекали, що Віктор Янукович приїде 30 жовтня на Закарпаття відкривати новий мікрорайон у Тереблі, однак його візит чомусь перенесли.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply