Державна санітарно-епідемічна служба інформує про зареєстровані в Україні вакцини

Державна санітарно-епідемічна служба України з метою профілактики грипу із оновленим штамовим складом епідемічного сезону 2013-2014 років інформує про зареєстровані в Україні вакцини.

ВАКСІГРИП– спліт-вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, суспензія для ін'єкцій, у попередньо заповнених  шприцах з прикріпленою голкою ; виробництва" Санові Пастер С.А.", Франція.

ВАКСІГРИП – спліт-вакцина для профілактики грипу ін активована рідка, суспензія для ін'єкцій, в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою; виробництва ТОВ "Фармекс груп", Україна ( фасування з форми "inbulk" фірми-виробника "Санові Пастер С.А.", Франція).

ФЛЮАРИКСтм– інактивована спліт-вакцина для профілактики грипу, суспензія для ін'єкцій у попередньо наповненому шприці з фіксованою голкою; виробництва "GlaxoSmithKlineBiologicalsBranchofSmithKlineBttchamPharmaGmbH&Co.KG", Німеччина.

ІНФЛУВАК@ – вакцина для профілактики грипу, поверхневий антиген, ін-активована, суспензія для ін'єкцій у попередньо наповнених шприцах; виробництва "АбботтБіолоджікалз Б.В.", Нідерланди.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply