Місцева влада обіцяє відкрити додаткову групу у Буштинському дитячому садочку №1

Наразі тут діє 5 груп, в яких налічується 130 вихованців.

Для відкриття ще однієї групи місця достатньо, - потрібно зробити ремонт приміщення і закупити інвентар. Завідуюча садочком Марія Толвай каже, що місцева влада обіцяє це зробити найближчим часом. На сьогодні мають незадовільнененими 34 заяви батьків.
 
Даний садочок має велику територію. Він збудований у 1978 році заводом «Електроавтоматика». Саме завдяки його директору Михайлу Азарію, який виступив тоді ініціатором будівництва, буштинці мають такий просторий заклад. На подвір’ї, яке охоплює 0,8 га, розміщено декілька дитячих площадок. Загалом, кожна група має свою територію для ігор і, відповідно, окремі кімнати, спальні, санвузли тощо.
 
Декілька років тому було збудовано котельню і, відповідно, встановлено автономне опалення. Тож зараз у приміщенні тепло. Однак, для енергозбереження потрібно поміняти вікна. Дирекція сподівається, що найближчим часом це питання буде вирішено, оскільки вже зроблено заміри. Щодо інших поточних питань функціонування закладу, то їх намагаються вирішувати спільно з місцевою владою та батьківським комітетом, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply