Влада вже три роки марно обіцяє жителям Чумалево новий дитсадок на 80 місць (ФОТО)

Ще три роки тому в Чумалеві пообіцяли збудувати новий дитячий садочок на 80 місць, та за цей час вдалося спорудити хіба що фундамент, який вже заростає бур’янами.

Цьогоріч із спрямованих на будівництво 200 тисяч не використали жодної копійки. Сільський голова Іван Лях каже, що до кінця року будівельники повинні б ще  повернутися на об’єкт.
 
А тим часом поруч, у діючому ДНЗ, 45-ть діток тісняться у 2-ох кімнатах пристосованого приміщення,  яке колись було колгоспним. Умови тут створені дійсно хороші, однак завідуюча Тамара Маркуш бідкається – їм занадто тісно. У зв’язку з цим проблематично виконувати всі нормативні умови виховного процесу. Особливо, коли це стосується занять в ігровій формі, підготовці до виступів тощо. А з п’ятирічками взагалі займаються у школі.

 
Ми побували у садочку, коли дітки щойно прокинулися. Враження ніби перебуваєш у мурашнику. Завідуюча Тамара Антонівна показує свій кабінет, в якому ледве вміщається робочий стіл і розказує про здобутки закладу.  Про них засвідчують численні грамоти на стіні. А ще ділиться великими планами на майбутнє, в якому бачить вихованців у новому просторому приміщенні. Адже на сьогодні вже мають більше 118 заяв від батьків.

 
Та, на жаль, мрії чумалівців про прийняття в садок заростають бур’янами...
 
 Любов Немеш, Тячівська РДА

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • мешканець - 16.10.2013 10:46:01 - 91.211.69.*** відповісти

    Авторка цієї статті теж теж належить до влади. Три роки тому також була в цій владі. То кого критикує?

Коментувати новину Cancel reply