Тячівська делегація повернулась з Угорщини, де вивчала методи забезпечення населення якісною питною водою

10-11 жовтня 2013 року заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Василь Буга перебував з робочим візитом у місті Ніредьгаза (Угорщина).

Участь у робочій поїздці також взяли Солотвинський селищний голова Юрій Ухаль, його заступник Янош Кочерга, начальники Буштинського та Тячівського водоканалів. Серед учасників були також інші директори водоканалів Закарпатської області, представники місцевого самоврядування, управлінь в сфері екології та комунального господарства.

Вони взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила в рамках євроінтеграції на досвіді роботи водопровідно-каналізаційного господарства ЗАТ «Ніршийгвіз».
В рамках поїздки були проведені робочі зустрічі за участі спеціалістів України та Угорщини, зокрема консулів Угорщини в Берегові та Ужгороді, генерального консула України в Угорщині, а також мера м. Ніредьгаза. Учасники заходу познайомилися з роботою ЗАТ «Ніршийгвіз» та обмінялися досвідом з питань забезпечення населення якісною питною водою та раціонального водокористування.
Ознайомившись з технологією та досвідом роботи очисних споруд, присутніми проведено також семінар по будівництву аналогічних об’єктів на території Тячівського району та створення спільного підприємства водоканалу Ніредьгаза та Солотвина.  

При обговоренні результатів поїздки в державній адміністрації прийняте рішення про розробку проекту будівництва очисних споруд, за зразком угорських, на території Тячівського району. Будівництво планується на базі очисних споруд Тячева, що дасть змогу обслуговувати й інші населені пункти району.

Що ж до створення спільного міжнародного підприємства водоканалу, то 21 жовтня цього року Тячівщина очікує на візит угорської делегації, при зустрічі з якою планується підписання попередньої угоди щодо його створення, повідомили Tyachiv.com.ua у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply