У Тячівській лікарні визначили кращий структурний підрозділ (ФОТО)

Відбувся щорічний конкурс на кращий ФАП Тячівщини, в якому взяли участь 23 учасники. Мета його проведення – підвищення фахового рівню працівників ФАПів та покращення якості медичного обслуговування.

Критеріями змагань стали: надання невідкладної допомоги, ведення медичної документації, організація паспорту дільниці тощо. 

Рівень підготовки учасників конкурсу визначала компетентна комісія, у складі якої увійшли начальник Центру ПМСД Ігор Тиводар, в.о. начальника відділу охорони здоров’я РДА Галина Лаврюк, в.о. головного лікаря РЛ №1 Олександр Тиводар, заступник головного лікаря з медсестринства Марія Кучерява, районний акушер - гінеколог Вікторія Козар, районний терапевт Славелій Ілляш, хірург В’ячеслав Крижевський, начальник інформаційно-аналітичного центру відділу охорони здоров’я РДА Тетяна Лебєдева.

Відтак, серед учасників обрано кращих фахівців, які дбають про належне медичне обслуговування на своїй дільниці, розуміючи, що будь-якій людині воно може стати необхідним. За результатами конкурсу перемогла завідуюча ФАПом с. Яблуниця  Лопухівської АЗПСМ Тетяна Аcєєва. Вона і представлятиме район на обласному конкурсі, який відбудеться у листопаді місяці цього року.


- Організаційні питання діяльності ФАПів відіграють важливу роль у сфері медичного обслуговування сільського населення. Саме від досвідченості медиків та при наявності необхідного спорядження і залежить рівень надання медичної допомоги. Особливо гостро постає дане питання сьогодні, коли здійснюється процес реорганізації сфери медицини , - зазначив у підсумку начальник Центру ПМСД Ігор Тиводар. Про це Tyachiv.com.ua повідомили у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Рома - 11.10.2013 16:40:09 - 178.150.253.*** відповісти

    Славелій Ілляш) тошонада)

Коментувати новину Cancel reply