За два тижні до візиту Президента у тереблянському мікрорайоні внутрішні роботи у житлових будинках, школі та дитсадку все ще не завершені (ФОТО)

У третій декаді жовтня на Тячівщині очікують на візит Президента України Віктора Януковича. Про це повідомляв Tyachiv.com.ua, а зараз цю інформацію підтверджує і керівництво Тячівського району.

За попередніми даними, Президент приїде 24 жовтня. Ключовою складовою візиту має стати відкриття житлового кварталу у селі Теребля для переселенців із Солотвина.
За два тижні до цього ми вирішили навідатись до Тереблі, щоб на власні очі подивитись, як просувається будівництво. 

Для початку зайшли до одного з багатоквартирних будинків. Старший бригадир Михайло розповів, що за кожним будинком закріплено 7 робочих. Працюють з 7 ранку до сутінок. Сам, як розповідає, на роботу приїздить на власному авто з Сокирниці, на Хустщині.

- Реально у цьому будинку ми виконали робіт відсотків на сімдесят, – каже чоловік. 

У кімнатах на другому поверсі встановлено електрообігрівачі, у ванних кімнатах є навіть сушки для рушників. А в кухні – електроплита та умивальник, але ще не підключені. На першому – внутрішні роботи ще тривають. Майстри викладають плитку на підлозі сходового майданчику та шпаклюють стіни.


У індивідуальних житлових будинках працюють по двоє майстрів. Біля багатьох стоять велосипеди – отже, працюють місцеві. Спілкуємось з одним із них – Юрієм, котрий живе у Тереблі і упродовж двох місяців трудиться на будівництві. Чоловік скаржиться: коли влаштовувався сюди на роботу, обіцяли платити від виробітку. Натомість отримав лише третину. 

Один балкон на весь будинокМайбутня кухня


– Обіцянками нас годують, – каже. – Коли ми тут почали робити, стіни були криві. Вирівняли, як могли. Але з неякісного якісне вже не зробиш. Та ще й зарплату затримують. Ми теж не поспішаємо, але і залишати роботу шкода. 

Ванна в індивідуальному будинку


На рівні з чоловіками в одному з будинків працюють і дві жінки – Агнета і Леся. Вони з сусіднього села Вонігово. 

– Місяць тому ми просто прийшли сюди на будівництво і спитали, чи потрібні тут робочі руки. Вміємо шпаклювати, у Москві тої науки добре навчились. Нам дали цей будинок. Стіни ми вже пошпаклювали і поґрунтували. Залишилось пофарбувати. Свою роботу на три чверті виконали. А після цього інші майстри стелитимуть ламінат, – охоче показує зроблене Агнета.


Питаю в людей, як називається фірма, яка їх працевлаштувала. Однак відповісти на це питання ніхто не може. 

Відтак прямую до дитсадка на 140 місць. В будівлі працюють троє майстрів – шпаклюють стіни у коридорі. На першому поверсі ще гола бетонна підлога. Упаковану плитку складено в одній з кімнат. Між тим, за повідомленням прес-центру Закарпатської ОДА від 2 вересня, внутрішні роботи тут повинні були закінчити до кінця минулого тижня.

ДитсадокВ одному з приміщень дитсадка ще не розпакована плитка

 
У школі другий поверх – майже готовий. Але на першому – роботи ще багато. Не доведені до ладу також спортзал та спортмайданчик позаду школи.

На першому поверсі школи


На другому поверсі школи


Загалом, «не для преси» і на умовах анонімності будівельники стверджують, що до приїзду Президента мікрорайон точно не буде готовий. Чи справляться до кінця року – ніхто казати не береться.

Так виглядає спортмайданчик біля школи- От якби роботи почали раніше, хоча би в березні, то була б інша справа, а зараз темпи робіт залежать від погоди, – кажуть вони.
 
 Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 Фото автора

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • здивована - 09.10.2013 21:31:11 - 95.134.28.*** відповісти

    Ну і як в такому тяп-ляпі будуть жити люди??? Все зроблене поспіхом скоро треба буде ремонтувати,а це гроші,та й не малі.

Коментувати новину Cancel reply