Нацпарк Синевир взяв участь у міжнародному семінарі лісівників

Четвертий спільний українсько- словацький польовий семінар у рамках проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» проходив 2-4 жовтня 2013 року в м. Ужгород, смт. Делятин, м. Івано-Франківськ, с. Манява.

Участь у польовому семінарі взяв і НПП «Синевир», який представив провідний інженер відділу відтворення екосистеми Іван Руснак. Виконавці проекту - Громадська організація «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (м.Ужгород), Національний Лісовий Центр (м. Зволен, Словаччина), Карпатський регіональний навчальний центр(м. Івано-Франківськ).

Під час польового семінару учасники пройшли тренінги для лісівників-практиків, майстрів лісу,вдосконалювали свої знання з наближеного до природи лісівництва, відвідали пробні площі тощо.

Проект виконувався в рамках «Програми Транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна», що фінансується фондами Європейського Союзу.

Загальна мета проекту, що проходить з 1.06.2012 до 31.05.2014 року - створення умов для безперервного навчання практиків лісового господарства, які працюють на території прикордонних областей Словаччини та України шляхом покращення системи підвищення кваліфікації та започаткування практичної інституційної співпраці між навчальними закладами та управліннями лісового господарства.

 НПП "Синевір"


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply