У Руськополівській школі міліціонери розповідали учням про наслідки вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень

Днями працівниками КМСД Тячівського РВ проведено зустріч та профілактичну розмову з учнями 8, 9 та 10 класів Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З метою недопущення протиправної поведінки з боку дітей та відносно них, попередження травмування, нещасних випадків учням прочитано лекцію, в якій роз’яснено інформацію щодо відповідальності неповнолітніх, малолітніх і їхніх батьків за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень дітьми. 

Крім цього, було обговорено шкідливі наслідки вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніми та відповідальність за дані протиправні діяння.


- Такого роду бесіди в школах Тячівського району проводяться постійно. Ми сподіваємось, що наша бесіда з дітьми змусить їх замислитися в необхідний момент і не дозволить їм вчиняти кримінальні правопорушення - повідомляє старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Тячівського РВ Іван Русин.

 Іван Філіп, Тячівський РВ 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply