У Тересвянській школі до Дня працівників освіти учні подарували вчителям незабутній вальс (ФОТО)

Велика і дружня родина Тересвянської школи - учні, батьки та вчителі зібрались сьогодні на урочисту лінійку, щоб разом відсвяткувати це прекрасне та хвилююче свято - День працівника освіти.

Винуватці свята – педагоги школи, урочисто увійшли на лінійку  крізь «живий коридор» одинадцятикласників, пройшли під вишитими рушниками які символізують чистоту, любов та щасливу долю, чого учні й зичили від усієї душі своїм наставникам. Впродовж лінійки величні слова шани та подяки лунали на адресу вчителів за турботу, любов та тепло, яке вони щоденно дарують своїм вихованцям. Зокрема, з привітальними словами виступив голова селища Тересви Василь Олексій, а також директор школи Оксана Грицик, яка відзначили нелегку щоденну працю вчителів, професія яких є найбільш шанованою в суспільстві, побажала колегам здоров’я, щастя, натхнення, сімейного благополуччя, та подарувала всім присутнім чудові рядки поезії «А жінка в світ приходить для любові»  у своєму виконанні.


На завершення святкувань танцювальні па чудового, гармонійного вальсу заполонили подвір’я школи. До танцю учні запросили вчителів, батьків та гостей школи, завдяки чому вони поринули у щасливі спогади шкільного життя, - повідомляє прес-служба Тячівської РДА

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply