Угорські митники у посиленому режимі перевірятимуть на кордоні наявність дозволу на перевезення комерційних товарів

Транспортні засоби, що використовувались задля здійснення комерційних перевезень, часто перешкоджали пересуванню подорожуючих, що прибули в Угорщину або від'їжджали з неї з метою туризму та відвідання родичів.

З метою припинення таких негативних дій Національне податкове та митне управління у майбутньому серйозніше перевірятиме дотримання законів.

Для прискорення перетинання кордону Угорська митниця строго перевірятиме дотримання закону № LXVIII від 2012р., прийнятого на основі укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини Угоди «Про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення». В даному законі вказано, що перевезення товарів дозволяється виключно через пункти прикордонного пропуску, відкриті для міжнародного перевезення товарів.

Через інші пункти прикордонного пропуску перевезення товарів дозволяється лише при наявності дозволу на перевезення товарів через другорядний пункт пропуску. Дозвіл видається Національним та податковим управлінням після погодження із відповідним органом Поліції.

З урахуванням вказаного вище, при відсутності дозволу на перевезення товарів через другорядний пункт прикордонного пропуску, перевезення товарів дозволяється виключно через пункти прикордонного пропуску, що відкриті для міжнародного перевезення товарів, тобто через ППК «Загонь-Чоп» та, якщо вага ТЗ із товаром не перевищує 7,5т, через ППК «Берегшурань–Лужанка».

З 1 жовтня 2013р. Національне податкове та митне управління перевірятиме у посиленому режимі наявність вказаного вище дозволу. Транспортні засоби, що перевозять товари та які не матимуть дозвіл, будуть перенаправлені на ППК «Загонь-Чоп» або ППК «Берегшурань-Лужанка».

З метою уникнення перешкод у пересуванні, Угорська митниця наполегливо просить учасників вантажного руху дотримуватись законів, повідомоляє Національне податкове та митне управління.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply