На Тячівщині відзначили 65 річницю Тячівської районної бібліотеки

Вже п'ятнадцять років поспіль, 30 вересня, в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Так склалося, що цей день став визначним і в історії Тячівської районної бібліотеки для дітей, яка відсвяткувала своє 65-річчя з дня утворення.

Відтак, у Тячівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди свята. Привітати бібліотекарів прийшли перший заступник голови РДА Василь Каганець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, директор центральної бібліотечної системи Інна Ключкей та директор Тячівської районної бібліотеки для дітей Вікторія Федина. 

Не забули запросити на свято та ощасливити подарунками й бібліотекарів-ветеранів Ірину Микулянець та Марію Сливку. 

– Вітаю всіх бібліотекарів з професійним святом! Також, висловлюю щиру подяку представникам районної влади, які завжди підтримують нас і не залишаються осторонь приємних подій. Віриться, що через кілька років роботу бібліотекаря буде гідно оцінено і, дещо слабка матеріально-технічна база вже не буде гальмувати роботу та розвиток бібліотек навіть у віддалених селах району. Я бажаю вам, дорогі працівники, щоб ви й надалі продовжували гідно носити звання бібліотекаря, виконували свою просвітницьку роль у житті багатьох поколінь, – сказав Василь Гудак. 

Директор центральної бібліотечної системи Інна Ключкей адресувала теплі вітання та побажання колегам:

– З нагоди свята, бажаю вам процвітання, натхнення, плідних звершень, міцного здоров'я, достатку та мудрості у виконанні благородної місії. Адже бібліотекарі були й залишаються справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу. Вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

Про історію утворення та нинішнє життя дитячої бібліотеки коротко розповіла директор Вікторія Василівна Федина.
 
Неабияк прикрасили урочистість музичні та віршовані виступи солістів будинку культури,  повідомили Tyachiv.com.ua у відділі культури Тячівської РДА.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply