Закарпатські правоохоронці вивчатимуть історію, аби мати можливість допомогти туристам

Для працівників патрульної служби, внутрішніх військ та ДАІ науковці УжНУ проводитимуть екскурсії та навчатимуть історії. За потреби міліціонери ділитимуться своїми знаннями з туристами.

"Закарпаття щороку приваблює тисячі туристів-іноземців та гостей з інших регіонів України. А до кого гість звернеться, якщо йому необхідно дістатися на потрібну вулицю, до якогось об?єкта чи дізнатися про його історію? До працівника Державтоінспекції на дорозі чи до патрульного на вулиці. Виникає потреба, аби самі правоохоронці знали історію свого Закарпаття й ділилися набутими знаннями з гостями", – каже генерал-майор Василь Варцаба.

Керівництво закарпатської міліції запропонувало навчати історії рідного краю й правоохоронців у ході безкоштовних екскурсій.

Днями проректор Ужгородського національного університету Федір Шандор прочитав лекцію в Ужгородському міськвідділі міліції на тему: «Історія рідного краю». Потім провів пізнавальну екскурсію центральною частиною Ужгорода для півсотні патрульних і солдатів Ужгородського батальйону внутрішніх військ.

Екскурсії та лекції науковців проводитимуться і в інших міськрайорганах закарпатської міліції. Набутими знаннями правоохоронці радо ділитимуться з гостями Закарпаття, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області. 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply