У Тячеві дівчина публічно вживала наркотичний засіб в місцевому барі

22 вересня під час проведення оперативно-пошукових заходів працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС спільно з колегами Тячівського райвідділу міліції було встановлено, що громадянка П., 1995 р.н., перебуваючи в приміщенні кафе-бару розташованому в центрі м. Тячів, публічно, через пластикову пляшку вживала наркотичний засіб канабіс.

Дану особу було затримано. Під час огляду в неї вилучено коробку від сірників, в якій знаходилась наркотична речовина канабіс вагою близько 6 грам.

23 вересня близько півночі під час проведення оперативно-пошукових заходів працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС спільно з колегами Тячівського райвідділу міліції в одному з барів смт. Буштино перевірили жителя с. Бороняво з Хустщини 22-річного Івана. Під час поверхневого огляду оперативники виявили та вилучили у хлопця два поліетиленові пакетики з речовиною, схожою на канабіс. Речовину вилучено та направлено на експертизу. А хлопцеві доведеться мати неприємну розмову з міліцією.

 Тячівський РВ УМВС


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply