У гірських селах Тячівщини нарешті з'явиться інтернет

Наразі роботи по його встановленню тривають у селі Усть-Чорна. Нарешті новітні блага цивілізації стануть доступними і для мешканців таких сіл, як Лопухово, Руська Мокра, Комсомольськ.

Оцінити новацію вже змогли в Усть - Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ст. За словами директора Надії Шетела, заклад до цього часу мав лише мобільне підключення, що не давало можливості якісно навчати дітей. Відтепер в учнів буде більше зацікавленості до занять з інформатики.  Схвально до підключення швидкісного Інтернету ставляться представники місцевого  бізнесу. Приватний підприємець Йосип Горкавчук впевнений - це суттєво допоможе як у веденні підприємницької діяльності, так і в поточній роботі, для прикладу, при подачі  електронної звітності тощо.

Також підприємці сподіваються на покращення туристичного розвитку регіону. У всесвітній мережі вже починають з’являтися веб-сторінки та інші електронні ресурси на тему рекреаційної привабливості цієї  місцевості. Переваги такої альтернативності очевидні -  інформацію можна поновлювати безмежно. І її миттєво можуть побачити у будь-якому куточку планети.

 Любов Немеш

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply