Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» активно запроваджують на Тячівщині

У рамках вищезгаданого проекту передбачено залучення пошти для наближення адміністративних послуг для населення.

Надання адмінпослуг через Укрпошту – це соціально значущий проект, особливо для жителів сільської місцевості, адже  людям не потрібно витрачати час на дорогу і довгі черги в установах. Достатньо прийти у відділення пошти або викликати листоношу додому, надати всі необхідні документи та отримати відповідь поштою.

За потреби працівники пошти надаватимуть безкоштовну допомогу при заповненні заяв і бланків на отримання адміністративних послуг, ознайомленні заявника із інформаційними та технологічними картами. Пошта готова взяти на себе і супутні послуги, як то ксерокопіювання, ламінування, послуги факсимільного зв’язку. Паралельно вирішується і питання оплати за надання платних адміністративних послуг у населених пунктах де немає банків, відтак, оплату можна буде здійснити безпосередньо у відділенні поштового зв’язку.

З метою виконання протокольних доручень Кабінету Міністрів України від 19.07.2013 та 29.07.2013, спільними зусиллями поштовиків і Тячівської райдержадміністрації сформований єдиний уніфікований перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через відділення поштового зв’язку. Ознайомитись з переліком адміністративних послуг може будь-який громадянин, для цього достатньо звернутись у відділення поштового зв’язку району, де впроваджений проект «Адміністративні послуги:спрощений доступ через пошту». Зауважимо, що в ході його реалізації перелік адміністративних послуг буде розширюватися, з урахуванням специфіки області і побажань мешканців, а до кінця вересня 2013 року планується його повне впровадження у всіх відділеннях поштового зв’язку району.

Слід зауважити, що подібні програми реалізовані на базі закордонних поштових операторів Словаччини, Італії, Австрії та ін. Враховуючи процеси євроінтеграції, які активно підтримує Уряд України, даний проект стане ще одним кроком, що наблизить нашу країну до європейської економічної спільноти, - повідомляє прес-служба Тячівської РДА.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply