За перше півріччя цього року заробітчани привезли в Україну 2,2 млрд доларів

Згідно зі статистикою Нацбанку, лише за перше півріччя цього року українці привезли додому 2,2 млрд доларів, повідомляють Вести. За наступні півроку експерти пророкують збільшення надходжень ще на 10-15%.

Тепер українці стали технічнішими. Якщо раніше заробітки привозилися додому в сумках та валізах, то тепер заробітчани все частіше використовують банківські перекази – вони безпечніші, бо ніхто не обкраде.

"Передача грошей через знайомих з рук в руки стає все менш поширеним явищем. Платіжні системи знизили комісії за безготівкові перерахування, роблячи перекази доступнішими, і ними, нарешті, стали активніше користуватися", - розповів виданню Вести голова правління City Commerce Bank Дмитро Грабовецький.

Але причини збільшення надходжень не надто приємні для "закордонних українців". Їх звільняють із робіт у кризових країнах. Так, Португалія та Італія масово відмовляються від послуг українських спеціалістів – своїх нема куди примкнути.

Проте, українці з готовністю збирають гроші та повертаються на Батьківщину. Хто заробив більше – відкриває власні бізнеси. Хто менше – шукає роботу вдома.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply