Вірники з Нересниці відвідали Почаївську Лавру (ВІДЕО)

Вірники з села Нересниця, що на Тячівщині, днями відвідали одну з найбільших святинь України - Почаївську Лавру. Вона закарбувалася у пам’яті закарпатців, як місце очищення душі й думок. Поїздка відбулася за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Багато парафіян  стверджують:  земля Почаєва – другий Єрусалим. Люди переконані: відвідавши святі місця, збагачуєш духовність, серце сповнюєш вірою, а душу  - Божою благодаттю. 

Пані Ганна до  Почаєва їде не вперше. Два роки тому вже їздила за духовними скарбами і вражень отримала чимало. Жінка каже, що всі односельчани дуже задоволені можливістю відвідати святі місця. Такі поїздки уже стали доброю традицією, яку започаткував народний депутат України Василь Петьовка. 

Цього разу паломницька група вирушила з села Нересниця. Серед вірян чимало молоді та людей похилого віку. Для них Почаївська Лавра – святиня, куди їдуть за молитвою. Кожен із паломників привіз  море вражень. Люди кажуть, що це благодатне місце стане не тільки найвищою цінністю у подальших спогадах, а й духовним зціленням. Мешканці Нересниці переконані: відвідати святі землі в наш нелегкий час дуже важливо задля власної душі. М-Студіо


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply