У селі Руська Мокра нарешті з'явиться дитячий спортивний майданчик (ФОТО)

В одному з найвіддаленіших сіл Тячівського району - Руська Мокра, нарешті вирішили збудувати спортивний майданчик. Діти багато років терпляче чекали, коли влада згадає про них

На сьогодні на території сільської школи тривають роботи з облаштування основи для спортивного майданчика. При сприятливих погодних умовах вони за тиждень-два будуть завершені. Далі потрібно буде ще натягнути металеву сітку і постелити штучне покриття. Зі слів Руськомокрянського сільського голови Анатолія Барни є домовленість з фірмою «Інтер- Атлетіка», яка готова зробити це хоч завтра. 
   
Однак, непокоїть інше – саме розміщення спортивного поля, яке знаходиться близько до річки Мокрянка. На жаль, через малоземелля, у селі віднайти іншого й кращого місця не вдалося. Так чи інакше, однак вже давно назріла потреба у регуляції та берегоукріпленні річки, яка з кожним підйомом води забирає у місцевих мешканців чимало придатної для обробітку землі та підбирається впретик до житлових будинків. Так, під час паводку 2001 року, було знесено шкільну котельню. З приводу цього місцева влада вчергове звернулася за допомогою у вищестоящі органи влади, зокрема в Закарпатський облводгосп. Поки що питання залишається відкритим. 
Та на переконання місцевих мешканців, спорудження спортивного майданчика зі штучним покриттям є великим плюсом для їх села. Нарешті діти зможуть грати у футбол та займатися фізкультурою і спортом у нормальних умовах, - повідомили у прес-службі Тячівської РДА.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply