Чергова п'янка на Тячівщині закінчилася вбивством

Як це часто буває, люди спочатку випивають разом, а потім, після чергової пляшки горілки, починають з'ясовувати стосунки.

12 вересня 2013 року в с. Красна Тячівського району двоє знайомих, які цілий день працювали разом по найму, після закінчення робочого дня, близько 21 години, вирішили піти додому до громадянина Г., де розпивали спиртні напої. Вживши надмірну дозу горілки та  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, громадянин Н. почав ображати нецензурними словами власника будинку та вдарив його рукою в голову. У відповідь господар двічі ударив його ногою у спину та зіштовхнув зі сходів, а поки громадянин Н. після падіння лежав,  ще двічі копнув його в живіт. Пізніше у того було виявлено тілесні ушкодження у вигляді перелому четвертого ребра по середньо-ключичній лінії зліва, перелому першого ребра зліва по повздовжній лінії та розриву селезінки.

Після бійки кривдник не наважився викликати «швидку», а на наступний день, побачивши, що потерпілому зовсім зле, пішов за допомогою до жінки, яка розуміється на домашній медицині. Не заставши її вдома, він повернувся в будинок, де побачив, що його жертва померла.

На даний час досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів для пред’явлення підозри гр. Г. у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, тобто нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. 

 Іван Філіп, Тячівський РВ УМВС України в Закарпатській області

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply