Закарпатець пожалівся у МЗС на Генконсула України в м. Ніредьгаза (Угорщина)

Із скаргою на Генконсула України в м. Ніредьгаза (Угорщина) звернувся до міністра закордонних справ, Адміністрації Президента та Департаменту консульської служби МЗС закарпатець Федір Попович.

Чоловік звинувачує Генконсула у бездіяльності та ухилянні від виконання своїх безпосередніх професійних обов’язків у той час, як Федора Поповича на кілька годин затримали угорська прикордонна служба.

«З моїми правами мене не ознайомили. Умов майже 12-годинного незаконного утримання не створено, – пише у скарзі закарпатець. За словами Федора Поповича, він відразу зателефонував  до Генконсульства України у Ніредьгазі і повідомив про незаконне утримання угорськими прикордонниками. Але приїзду консула чи якоїсь реакції не дочекався.

Угорська поліція, вилучивши закордонний паспорт чоловіка, доставила його до Генконсульства сама. «Замість того, щоб з’ясувати обставини, допомогти у їх вирішенні, Генконсул обмежився у вичитці мені моралі про моїх рідних та друзів, які дозволяють собі дзвонити у консульство», – каже Федір Попович.

Закарпатець зауважує, що багато людей потрапляють у подібні  ситуації (оскільки Закарпаття – прикордонний регіон), і відчувають себе «другосортними істотами», замість того, щоб отримати консульську допомогу.

Федір Попович просить МЗС України відреагувати на ситуацію та допомогти з’ясувати причину незаконного вилучення паспорта, а також повпливати на бездіяльність Генконсульства України у м. Ніредьгаза, пише ЗІК.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply