Протягом серпня в Україну імпортовано більше 535 тонн троянд

Протягом серпня в Україну було імпортовано більше 900 тонн квітів - а це більше 8 млн шт.

У серпні 2013 року, згідно зі статистикою Міндоходов, в Україну було імпортовано більше 535 тонн троянд (6,4 млн шт.) Та сплачено при цьому 7,5 млн грн. митних платежів. Кількість ввезених троянд поїздом серпня склала шосту частину від загальної кількості імпорту троянд з початку 2013 року, повідомляє прес - служба міністерства. Фахівці Міндоходов відзначають, що таке збільшення імпорту пов'язане із 1 вересня.

Також протягом серпня, окрім троянд, попитом користувалися хризантеми та гвоздики, яких було імпортовано 239 (2,9 млн шт.) І 60 (1,6 млн шт.) тонн відповідно. Суми сплачених митних платежів склали: 2,3 млн грн. - Хризантеми і 840 тис. грн. - Гвоздики.

Всього протягом серпня в Україні було імпортовано більше 900 тонн квітів – це більше 8 млн шт. Митні платежі імпорту квітів склали понад 12,2 млн грн.

Особливо збільшився імпорт квітів в Україну в другій половині серпня.

Загальна сума імпортованих квітів протягом восьми місяців 2013 склала більше 7 тис. тонн ( 100800000 шт.). Сума сплачених митних платежів склала понад 118 млн грн.

Найпопулярнішими імпортними квітами залишилися троянди, хризантеми та гвоздики. Протягом січня -серпня в Україну було імпортовано більше 3 тис. тонн троянд, майже 2 тис. тонн хризантем і 1 тис. тонн гвоздик. Основною країною - імпортером троянд, хризантем та гвоздик були Нідерланди.

Також популярною серед імпортованих квітів в Україну залишається орхідея. За січень-серпень було імпортовано більше 66 тонн орхідей.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply