Пошук

У Тячеві провели практикум щодо здійснення публічних закупівель (ФОТО)

Законодавство у сфері публічних закупівель постійно змінюється. Тож у фахівців територіальних громад, які займаються цим напрямком, часто виникають труднощі. Як діяти у тій чи іншій ситуації в рамках закону – дізнавались на семінарі-практикумі, який провели 8 червня у залі Тячівської районної ради. Це перший такий захід, організований з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки для представників територіальних громад Тячівщини Тячівською районною та міською радами.

Читати далі

Закарпаття стає першою областю України, яка 100% переходить на продаж необробленої деревини через «Прозорро. Продажі

Про підписання тристороннього меморандуму щодо продажу необробленої деревини розповів заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун: «Закарпатська область уже зараз є одним із лідерів продажу необробленої деревини через «ProZorro. Продажі». На нашу область припадає майже 10% усіх продажів. Кожен п'ятий лот у цій системі наш. Сьогодні у Києві голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур та директор державного підприємства «ProZorro. Продажі» Олексій Соболєв підписали меморандум про співпрацю. Завдання останнього – збільшити кількість та ціну продажів, зробити процес купівлі-продажу ще більш прозорим і повністю відійти від прямих договорів, щоб все відбувалося через електронну торгівельну систему. Серед основних цілей цього пілотного проєкту є також можливість фільтрації споживачів сировини».

Читати далі

У Новобарові проведуть реконструкцію амбулаторії

За даними порталу публічних закупівель Prozorro, Новобарівська сільська рада уклала договір підряду на проведення реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини з добудовою санвузлів.

Читати далі

25% деревини на Закарпатті продається через систему Prozorro, ще 75% - через інші електронні аукціони

На Закарпатті буде запущено пілотний проєкт з продажу деревини. Суть проєкту - налагодити реалізацію деревини місцевим переробникам повною мірою та збільшити відсоток реалізації деревини через майданчик Prozorro. Однак за новими умовами для деревообробників.

Читати далі