Пошук

Нічна бійка: відео про скандальне побиття та маніпуляції окремих політиків

. Одне із закарпатських інтернет –видань оприлюднило інформацію, що ніби-то група чоловіків увірвалася до помешкання громадського активіста Віталія Химинця та вимагали у нього зняти свою кандидатуру на посаду голови Углянської ОТГ, на яку він балотується від однієї з політичних партій. Після відмови його жорстоко побили у власному подвір’ї на очах у всієї родини. Однак побутовий конфлікт нічого спільного з політикою не має. Йдеться про банальну сварку та бійку після розпивання алкоголю.

Читати далі

4G від Київстар охопив ще 2 населені пункти Тячівського району

Закарпаття та Тячівський район, зокрема, стали одними з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Користуватися 4G-зв’язком від Київстар жителі та гості Тячівського району зможуть в населених пунктах Усть-Чорна та Лопухів.

Читати далі

У Руському Полі обланано обладнано і підключено WI FI на двох автозупинках (ФОТО)

Для зручності і комфорту мешканців нашого села і гостей, обладнано і підключено WI FI для безкоштовного доступу до Всесвітньої мережі інтернет ще одну "Автобусну зупинку", біля Православної Церкви.

Читати далі

У Тячівській ОТГ з’явилася автобусна зупинка з безкоштовним Інтернетом (ФОТО)

У Руському Полі для комфорту мешканців і гостей села вперше на території Тячівської ОТГ на автобусній зупинці у центрі села, біля будівлі сільського комітету, запустили безкоштовний інтернет. Про це у соцмережі повідомив Віталій Приставський, місцевий провайдер Інтернету, який втілив у життя проект, задуманий уже давно. В планах є обладнати всі зупинки в селі.

Читати далі