Пошук

У Дубовому до Великодня паски отримають потребуючі та немічні

Напередодні Великодня 90 запашних пасок отримають одинокі громадяни похилого віку, інваліди та самотні дубівчани, якими опікуються робітники Дубівського територіального центру соціального обслуговування.

Читати далі

Інваліди праці Тячівщини вибороли «срібний» Кубок обласної спартакіади (ФОТО)

16 квітня в Ужгороді відбулися обласні відбірні змагання IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», в яких взяли участь потерпілі внаслідок травм на виробництві з Хустського, Міжгірського, Мукачівського, Великоберезнянського, Перечинського, Ужгородського та Тячівського районів.

Читати далі

Для особливих дітей Тячівщини провели спортивно-розважальну програму з конкурсами і подарунками (ФОТО)

Вчора у Тячівському відділенні Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації для інвалідів та дітей-інвалідів організували спортивну-розважальну програму під назвою «Сильні духом», приурочену до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Читати далі

У Тячівському відділенні Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві провели зустріч з інвалідами праці

Щороку 3 грудня, в День людей з обмеженими можливостями, керівництво відділення виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Тячівському районі ініціює зустрічі з потерпілими на виробництві.

Читати далі

Дітям-інвалідам Тячівщини – солодкі подарунки від нардепа Василя Петьовки (ФОТО)

Сьогодні у Тячівському відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей інвалідів відбулось святкове дійство, приурочено новорічно-різдвяним святам.

Читати далі