Пошук

У Тересвянській школі проводять конкурс талантів (ФОТО)

Музиканти, спортсмени, митці, айтішники та ботаніки – більше розповідати про таланти своїх дітей закликали батьків у найбільшій школі Тячівщини – Тересвянській. З цією метою директорка закладу О.В.Грицик започаткувала у соцмережі Фейсбук масштабний конкурс. На заклик відгукнулись уже кілька десятків батьків. Перші результати вразили усіх. Про обдарування та здібності деяких школярів вчителі навіть не здогадувались. Адже своє хобі хтось уже перетворив і на успішний бізнес.

Читати далі

У Тячеві вшанували учасників боїв за Дебальцево (ФОТО)

18 лютого, з нагоди шостої річниці виводу військ із Дебальцевого, у Тячівській галереї імені Шімона Голлоші відбулася зустріч з учасниками тих буремних військових подій. У залі зібралися місцеві учасники бойових дій на сході України, представники міської та районної влади, школярі.

Читати далі

У Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 обладнали сучасний кабінет фізики (ФОТО)

Донедавна фізику у Тячівській школі №2 вивчали здебільшого теоретично. Зараз же школярі можуть не лише уявити, як діє той чи інший фізичний закон, а й перевірити це на практиці за допомогою сучасного приладдя.

Читати далі

Чим і як годують дітей у Буштинській громаді?

Чим і як годують школярів та дошкільнят у Буштинській громаді на Тячівщині, як контролюють якість харчів, де закуповують продукти та як впроваджують нові вимоги до харчування – відповіді на ці питання дізнаємось в освітніх закладах Буштина.

Читати далі

У Тересвянській школі провели виставку-меморіал експонатів із зони бойових дій (ФОТО)

У заході, організованому місцевими активістами і волонтерами, взяли участь ветерани бойових дій на сході України. Школярі мали нагоду побачити експонати, привезені з передової, приміряти військову форму, оглянути світлини українських військових на передовій та почути розповіді з вуст земляків-учасників війни. Експозиція мала й благодійну мету.

Читати далі