Пошук

Першачки Тячівщини та Рахівщини до школи готові (ФОТО)

У Тячівському та Рахівському районах завершилась багаторічна благодійна акція для майбутніх першокласників, яка ось уже десятий рік поспіль проводиться за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. В рамках акції кожен майбутній першокласник отримує ранці з усім необхідним для навчання в першому класі приладдям.

Читати далі

Благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей» пройшла у Тячеві, Нижній Апші та Топчині (ФОТО)

28 липня традиційна, вже десята за ліком, благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей», яка щороку напередодні Першовересня проводиться на Тячівщині і Рахівщині з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки, відбулася у тячівських школах №2, ім.Ш.Голлоші з угорською мовою навчання, Нижньоапшанській ЗОШ І-ІІІ ст. та Топчинській ЗОШ І-ІІ ст.

Читати далі

Школяр із Красної переміг у конкурсі «Тиса – молодша сестра Дунаю» (ФОТО)

До Дня Дунаю, який традиційно відзначають 29 червня, Басейнове управління річки Тиси разом з співорганізаторами: Басейновою радою річки Тиси, громадськими організаціями «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги» та «ЕКОСФЕРА» провели серед школярів творчий конкурс екологічного спрямування «Тиса – молодша сестра Дунаю».

Читати далі