Пошук

У Дубівській громаді з вівторка відновлюють навчання у дитсадках та молодших класах

У вівторок, 13 квітня, у Дубівській територіалній громаді відновиться робота дитячих садків та 1-4 класів у загальноосвітніх закладах з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів. Для учнів 5-11 класів та дитячої школи мистецтв навчання продовжиться в дистанційній формі.

Читати далі

Школи Тячівської громади до 2 квітня продовжать дистанційне навчання

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2021 року № 230, протоколів позапланових засідань регіональної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 6 від 22.03.2021 року та № 7 від 23.03. 2021 року прийнято розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру Тячівської міської ради №25 від 24.03.2021, в якому вказано:

Читати далі

Карантин у закладах освіти Тячівської громади продовжено до 28 березня

Згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня №24 від 19.03.2021 «Про продовження карантину у закладах освіти Тячівської громади»,

Читати далі

Народному художнику із Закарпаття Володимиру Микиті вручили грамоту Верховної Ради України (ФОТО)

Володимир Микита — корифей закарпатської школи живопису, легенда закарпатського мистецтва днями відзначив 90-літній ювілей. Верховної Ради України ювіляру вручили народні депутати Василь Петьовка та Роберт Горват.

Читати далі

У Тячівській громаді з 24 лютого закривають школи та дитсадки

23 лютого 2021 року в Тячівській міській раді відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації та комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

Читати далі