Пошук

Реалії чорнобильців Тячівщини не тішать

Сьогодні спливає 32 роки від чорного квітневого дня, відколи людство здригнулося від жахливої за масштабами екологічної і техногенної катастрофи – вибуху реактора та викиду смертельної радіації на Чорнобильській АЕС. Сотні загиблих у перші дні аварії, десятки тисяч жертв і страшні наслідки для майбутніх поколінь – масштаби гуманітарної трагедії не осягнути й досі.

Читати далі

Голова Тячівської організації чорнобильців: «Можновладці ігнорують ліквідаторів»

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме сьогодні 31 рік тому було завершено будівництво саркофагу над четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Читати далі

Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС Тячівщини отримали матеріальні допомоги та путівки на оздоровлення

Тячівське управління соціального захисту населення спільно з громадською організацією „Союз Чорнобиль України” в Тячівському районі провели спільні засідання з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з метою виявлення соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання.

Читати далі

Ліквідатори-чорнобильці Тячівщини почуваються ображеними

Щороку 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Втім, голова Тячівської районної організації «Союз Чорнобиль Україна» Микола Ковальчук стверджує: проблем у ліквідаторів з кожним роком стає все більше.

Читати далі