Пошук

Школяр з Тересви вирощує мікрозелень (ФОТО)

Восьмикласник Олександр Стрельніков з Тересви має незвичне хобі – вирощує мікрозелень. Захопився цією справою юнак два роки тому. Зараз молоді паростки овочевих рослин і трав не тільки сам споживає, а й продає. Цей продук є серед модних трендів здорового харчування, мікрозелень ще називають «суперфуд». Маленькі зелені паростки вважаються вітамінними, з унікальним набором мікроелементів, амінокислот, ефірних олій.

Читати далі

Чим і як годують дітей у Буштинській громаді?

Чим і як годують школярів та дошкільнят у Буштинській громаді на Тячівщині, як контролюють якість харчів, де закуповують продукти та як впроваджують нові вимоги до харчування – відповіді на ці питання дізнаємось в освітніх закладах Буштина.

Читати далі

Локдаун у Тячеві: обмеження не для всіх

З 8 по 24 січня в Україні діє посилений карантин. Згідно з Постановою Кабміну, введено додаткові протиепідемічні заходи. Зокрема, заборонено роботу кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос); кінотеатрів, театрів; фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів; торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією); торгівля непродовольчими товарами (робота непродовольчих ринків); будь-які розважальні, спортивні чи культурні масові заходи; відвідування усіх закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків.

Читати далі