Пошук

Вчитель-фізкультурник розповіла про те, який рівень підготовки сучасної молоді Тячівщини

Останні роки увага суспільства прикута до ситуацій на уроках фізичного виховання. Через фатальні випадки, що кілька років тому нажахали українців, у школах скасовано складні фізичні нормативи. А відповідно до затвердженої Кабміном нової програми початкової школи, цього року фізкультура буде більш розважальною та пропагуватиме здоровий спосіб життя.

Читати далі

Рахівським школярам показали повчальну виставу ,,Фізкультура для Баби-Яги” (ФОТО)

16 квітня, за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, з гастролями на Рахівщину завітали актори Закарпатського обласного театру драми та комедії з міста Мукачево.

Читати далі

У Дубовому відбувся безкоштовний показ музичної казки «Фізкультура для Баби Яги» (ФОТО)

Сьогодні, 25 березня, у Дубівському будинку культури відбувся показ музичної п’єси-казки «Фізкультура для Баби Яги», яку за сприяння народного депутата України Василя Петьовки безкоштовно презентували учням початкових класів професійні актори Закарпатського обласного театру драми і комедії (м.Мукачево).

Читати далі

Фізкультурників Тячівського району нагороджували за спортивні успіхи (ФОТО)

Здорова тілом і духом нація – ось, що найперше потрібно будь-якій державі, адже лише сміливі, сильні та витривалі люди здатні долати перешкоди та досягати мети. Тому завжди актуальним буде питання спортивного виховання молоді, оскільки саме на підростаюче покоління покладена відповідальна місія творити стабільне майбутнє нашої країни.

Читати далі