Пошук

На вулицях Тячівської ОТГ з’являться нові адресні таблички

За даними порталу публічних закупівель Прозорро, 5 серпня Тячівська міська рада замовила виготовлення адресних табличок для населених пунктів Тячівської ОТГ у кількості приблизно 285 штук.

Читати далі

Реконструкція: Тячівська школа розпочне навчальний рік із новим сучасним корпусом (ВІДЕО)

У реконструйованому корпусі Тячівської ЗОШ №2 тривають внутрішні роботи. Там вже оздобили фасад будівлі. Всередині приміщення облаштували вхід з основного корпусу.

Читати далі

У Тячівській лікарні будуть робити тести на антитіла до коронавірусу

За даними порталу публічних закупівель Прозорро, 13 липня КНП «Тячівська районна лікарня» уклала угоду на придбання комплекту обладнання для проведення досліджень методом ІФА (імуноферментного аналізу) для виявлення антитіл COVID-19 вартістю 260 тис. грн.

Читати далі

У Тячівській районній лікарні – 89 пацієнтів з підозрою та діагнозом COVID-19

Як повідомляють у КНП «Тячівська районна лікарня», станом на сьогодні на лікуванні у медзакладі перебувають 89 пацієнтів з підозрою та підтвердженим діагнозом Ковід-19. З них у 62 осіб коронавірус підтверджено ПЛР-дослідженням. 4 пацієнтів знаходяться у реанімаційному відділенні.

Читати далі

У відповідь на звернення народного депутата Василя Петьовки Рахівщина і Тячівщина отримають кошти для благоустрою

Згідно урядового розподілу субвенції з державного бюджету для розвитку окремих територій, Рахівський район отримає 4 мільйони гривень, Тячівський район – 3 мільйони гривень, кошти на розвиток отримають також Вільховецька та Тячівська ОТГ. Кошти на потреби розвитку соціальної сфери населених пунктів Тячівщини та Рахівщини надійдуть у відповідь на звернення до уряду народного депутата України Василя Петьовки.

Читати далі