Пошук

«Велика реставрація»: за три роки планується відновити 150 туристичних локацій в Україні

Програма «Велика реставрація», що стартує в Україні цього року, передбачає масштабне відновлення історичних пам'яток і популярних туристичних локацій. Всього за три роки планується відновити 150 таких об'єктів, які заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко назвав «туристичними магнітами», виступаючи сьогодні, 10 березня, на Форумі «Україна 30. Культура. Медиа. Туризм».

Читати далі

У Norfin Yukon чекаємо зиму з нетерпінням!

Багато з нас з дитинства любить зиму більше, ніж всі інші пори року. За що ж ми так любимо цю пору року? За сніг, за морози, за сніжки і сніговики, за гірки, ковзани, лижі та інші зимові забави. Але ж зима не до зими, особливо в нашому різкоконтинентальному кліматі. Незважаючи на всі народні прикмети і обіцянки метеорологів, ніколи точно неможливо вгадати, яка зима очікується в нинішньому році.

Читати далі

Мешканці Красної обурені аварійним станом головної дороги (ФОТО)

Селяни кажуть, що через ями та вибоїни, що утворилися на центральній дорозі, вкрай утруднено рух транспортних засобів, також виходять з ладу автомобілі, а головне – стає неможливим своєчасно надати медичну допомогу населенню. Окрім того, розбиті дороги – це велика перепона для розвитку туризму у регіоні.

Читати далі

Мешканці Усть-Чорної: про який туризм можна говорити, якщо нема дороги? (ВІДЕО)

“Про який туризм можна говорити, якщо нема дороги?” – кажуть жителі смт. Усть-чорна, що на Тячівщині. Усть-Чорна – мальовниче селище на Тячівщині, розгорнуте на стику трьох гірських масивів, з чудовою природою та німецькими відголосками у інфраструктурі. Все це, здавалось би, справжня знахідка і приманка для туриста.

Читати далі