Пошук

Італійські коні, африканські барани та швейцарські корови: на Тячівщині працює унікальна ферма (ВІДЕО)

Про неї мало відомо у рідному краї, проте туристи з інших регіонів України давно облюбували це місце. Вже понад 5 років на Закарпатті працює унікальна ферма, де розводять італійських коней, африканських баранів та швейцарських корів.

Читати далі

Тячівщина вабить туристів водоспадами, озерами та печерами (ВІДЕО)

Через епідемію плани на літній відпочинок змінились чи не у кожного. Більшість опитаних сказали, що відпочинку бути! Питання ще постало де: Україна чи закордон? Чи є ризик занедужати загальновідомим вірусом, на думку краян, у інших країнах?

Читати далі

Туристам на замітку: що побачити в Брустурянському лісомисливгоспі (ФОТО)

Протягом останніх років лісівники Брустурянського лісомисливгоспу не тільки розширили території природно-заповідного фонду, а ще й відкрили десятки еколого-просвітницьких стежок. Ініціатором створення таких лісових маршрутів стало керівництво лісомисливгоспу. Підтримали таку ідею й у лісництвах, адже це дієвий метод співпраці з громадами, лісового просвітництва серед молоді та розвиток туризму.

Читати далі

Термальні води, заповідні території, та навіть хатинка на дереві: Тячівщина зпрошує туристів (ВІДЕО)

7 липня в Ураїні відзначається День працівника природно-заповідної справи. Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя.

Читати далі

В Усть-Чорній на території однієї з садиб оселилась болотяна черепаха (ФОТО)

Облюбувала черепаха ставки на території однієї з садиб зеленого туризму в Усть-Чорній. Як розповідає господар В’ячеслав Дикун, тварина прийшла до ставків, де власник садиби розводить коропа і білого амура, ще тогоріч.

Читати далі