Пошук

За купівлю і збут «лівого» алкоголю дубівчанин сплатить 17 тисяч штрафу

12 січня Тячівський районний суд виніс вирок у кримінальному провадженні щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Читати далі

В ЦПМСД Тячівської міської ради створено пункт тестування хворих на ковід (ФОТО)

З 22 грудня минулого року відбір матеріалів у хворих на ковід або підозрою на нього для тестування та їх транспортування у лабораторний центр МОЗ є складовою частиною медичних послуг надавача первинної медичної допомоги.

Читати далі

«Тарифи на транспортування газу необґрунтовані!», - нардепи В.Петьовка, В. Лунченко, В. Поляк та Р. Горват звернулись до Прем’єра

Тарифи на транспортування природного газу викликають справедливе обурення у жителів Закарпаття. Майже всі власники приватних будинків у селах та містах за свої кошти купували труби для транспортування природного газу до будинків, самостійно сплачували за монтажно-пускові роботи з прокладання газопроводів та приєднання до мережі.

Читати далі

Депутати Тячівської райради звернулись до голови ОДА щодо скасування плати за транспортування газу

Депутати Тячівської районної ради, які приєднались до команди політсили «Рідне Закарпаття», звернулись до голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова щодо скасування плати за транспортування газу населенню.

Читати далі

Василь Петьовка звернувся до Шмигаля: «Не допустити погіршення епідемічної ситуації в області»

Згідно нових урядових постанов, які діятимуть з 6 квітня, всі громадяни України, які перетинатимуть кордон в примусовому порядку будуть відправлені на обсервацію на 2 тижні. Оскільки Закарпаття межує з 4 країнами, перед областю постають нові виклики – аби розмістити всіх, хто перетне кордон на обсервацію, область не має жодних ресурсів. Окрім того – чималий ризик поширення захворювання. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до прем’єра Шмигаля не допустити створення на території Закарпаття складної ситуації, що може призвести до погіршення епідемічного та економічного стану області та вирішити питання транспортування осіб, які перетинатимуть кордон

Читати далі