Пошук

Діти пільгових категорій Тячівщини отримали в подарунок іграшки (ФОТО)

Відповідно до п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р № 143 «Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігаються Одеської митниці Державної митної служби» певні категорії дітей отримають в подарунок іграшки.

Читати далі

У Тячеві урочисто відкрили меморіал на честь карпатських січовиків (ФОТО)

23 травня, в День героїв України, у Тячеві урочисто відкрили меморіал на честь карпатських січовиків. Пам’ятний камінь з ініціативи громадської організації «Учасників Революції гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» встановили біля зруйнованого мосту через Тису у Тячеві.

Читати далі

У Тячеві облаштували меморіал героям Карпатської України (ФОТО)

Пам’ятний камінь днями встановили у Тячеві, біля зруйнованого мосту через Тису, активісти ГО «Учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «ЄДНІСТЬ». Напис на ньому гласить: «На цьому місці, 15 березня 1939 року, гортистські окупанти розстріляли та скинули до річки 15 вояків Карпатської Січі, що захищали державну незалежність Карпатської України».

Читати далі

Закарпатці сплатили понад 1,7 млрд грн ПДФО

Упродовж першого кварталу цього року із доходів жителів Закарпатської області перераховано 1 млрд 72 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Приріст цього платежу до січня-березня 2019 року склав плюс 87,6 млн гривень.

Читати далі

Дубівчани прибрали селище від сміття (ФОТО)

Небайдужі мешканці Дубового здійснили прибирання території селища від сміття. Очистили узбіччя вздовж вулиці Вітерна (в урочищах Пасічна та Вітерна), біля джерела, а також прибрали потічок по вулиці Партизанській. Зважаючи на карантинні обмеження, сельчани працювали по кілька осіб на певній ділянці, дотримуючись відстані один від одного.

Читати далі